Piłka nożna

Piłkarze Polonii odpadli z Pucharu Polski

Piłkarze Polonii Warszawa odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Poloniści przegrali w Legionowie w meczu półfinałowym okręgowego PP 1:2, chociaż do 94. minuty prowadzili 1:0.

Decydująca dla przebiegu meczu była bramka na 1:1 strzelona dla Legionovii na 30 sekund przed końcem regulaminowego czasu gry przez Dawida Papaziana. Swój udział w zwycięstwie nad Czarnymi Koszulami miał były polonista Grzegorz Wojdyga, po którego dośrodkowaniu gola na 2:1 zdobył w 100. minucie Sebastian Gołąb.

Poloniści przeważali w pierwszej połowie meczu, stworzyli sporo sytuacji, ale gola dla Polonii zdobył dopiero w pierwszych minutach po przerwie Patryk Paczuk. Niestety, brak koncentracji do końca gry przyniósł fatalne skutki.

Legionovia Legionowo – Polonia Warszawa 2:1 (0:0, 1:1)
Środa, 04.05.2022 r., godz. 17:00 (piłka nożna, Puchar Polski, Legionowo)
Bramki: Patryk Paczuk (49) – Dawid Papazian (94), Sebastian Gołąb (100)