Piłka nożna

Zaskakująca porażka piłkarzy Polonii Warszawa

Piłkarze Polonii Warszawa niespodziewanie przegrali u siebie 1:2 z jedną z najsałbszych drużyn III ligi – Mamrami Giżycko. Porażka znacznie oddala perspektywę awansu do II ligi. Strata do liderującej Legionovii wzrosła już do 10. punktów (Polonia ma rozegrany jeden mecz mniej).

Już do przerwy poloniści przegrywali 0:1. Gdy w 59. minucie Marcin Kluska wyrównał na 1:1, wydawało się, że Czarne Koszule znów stać na korzystny wynik mimo konieczności odrabiania strat. Jednak goście błyskawicznie, już dwie minuty później ponownie objęli prowadzenie, które utrzymali do końca meczu.

Szersza relacja z meczu: Polonia sensacyjnie przegrywa z Mamrami Giżycko – Polonia Warszawa online | Czarne Koszule | KSP | Konwiktorska 6 | 1911 (dumastolicy.pl)

Polonia Warszawa – Mamry Giżycko 1:2 (0:1)
Środa, 13.10.2021 r., godz. 19.15 (piłka nożna, III liga, stadion KS Polonia)